درب فلزی پارکینگ

درب فلزی : استحکام-زیبایی-ماندگاری بالا

درب فلزی سال هاست که به عنوان درب ورودی حیاط و درب ساختمان استفاده می شود. برای این کار دو دلیل عمده وجود دارد: اول؛ استحکام درب های فلزی در مقایسه با درب های چوبی و سایر مدل های درب بیشتر است. استفاده از آهن به عنوان متریال اصلی و همچنین نوع اتصال قطعات بوسیله جوشکاری که بهترین نوع اتصال قطعات میباشد باعث میشود بیشترین استحکام را داشته باشیم. دوم ؛ ماندگاری بالای درب فلزی که تقریبا به اندازه عمر ساختمان یا بیشتر از آن است.

درب پارکینگ زیبا کد 3415 مدل ترک جنوبی
درب پارکینگ زیبا کد ۳۴۱۵ مدل ترک جنوبی

 

درب زیبا؛ جزء اصلی از نمای ساختمان است

در گذشته ای نه چندان دور درب های فلزی بصورت ساده و با استفاده از ورق یکدست بصورت یکنواخت ساخته می شد. و یا نهایتا با قطعات بسیار ساده تزئین میشد.

ولی با گذشت زمان و اهمیت پیدا کردن مقوله زیبایی و نما سازی در ساختمان , درب ورودی  به عنوان جزء مهمی از نمای ساختمان, از اهمیت و جایگاه ویژه ای نزد طراحان و فعالان ساختمانی برخوردار شد. به این نکته توجه کنید: درب ورودی هر ساختمان اولین تصویری است که هر مراجعه کننده ای از عمارت شما مشاهده میکند. درواقع نگین نمای بیرونی ساختمان شما درب ورودی آن است.

درب پارکینگ فلزی زیبا کد مدل خورشید
درب پارکینگ فلزی زیبا کد ۳۳۱۰ مدل خورشید

 

درب فرفورژه: زیباترین درب فلزی

جدید ترین و مدرن ترین نوع درب فلزی , درب فرفورژه میباشد که با شکل دادن قطعات فلزی در حرارت بالا , بی نهایت طرح و نقش زیبا را خلق میکند. تنوع بسیار زیاد و همچنین طرح های مدرن و لوکس انواع درب فرفورژه باعث شده در طی مدت کوتاهی به انتخاب اول معماران و طراحان ساختمان تبدیل شود.

عکس درب ورودی حیاط زیبا کد 3533 مدل الیزه
عکس درب ورودی حیاط زیبا کد ۳۵۳۳ مدل الیزه

 

لوکس درب:طراحی و تولید انواع درب پارکینگ

مجموعه لوکس درب به پشتوانه سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع درب فلزی پارکینگ و درب ورودی ساختمان اکنون با بیش از ۱۵۰۰ پروژه موفق در سراسر ایران و دریافت گواهی مدیریت کیفیت از QAL انگلستان , در خدمت شما میباشد. برخی از مشخصه های تولیدات این مجموعه:

استفاده از پیشرفته ترین روش رنگ درب فلزی (رنگ کوره ای الکترو استاتیک)

جوشکاری تحت گاز CO2 برای استحکام بیشتر قطعات

بیش از ۱۰۰ مدل طرح درب زیبا با قابلیت تغییر جزئی و کلی در شکل ظاهری

قابلیت طراحی و ساخت درب مورد نظر شما حتی از روی عکس

ساخت درب و حفاظ با ابعاد و اندازه های مورد نظر شما (اندازه گیری در صورت نیاز)

استفاده ازمتریال درجه یک با بالاترین کیفیت

استفاده از نیروی متخصص و باتجربه

قابلیت  ارسال محصولات به تمام نقاط کشور

مشاوره و پشتیبانی رایگان: کارخانه : ۷-۰۲۱۵۶۵۸۶۷۵۶      همراه: ۰۹۱۲۴۴۰۳۵۴۰

نمونه کار:  گالری درب پارکینگ

 

لوکس درب: طراحی و تولید انواع درب پارکینگ/درب حیاط/درب ساختمان/درب ورودی ساختمان/درب ویلا/درب باغ/درب فلزی/درب آهنی/ درب cnc/درب پارک/درب کارخانه/درب گاراژ/درب مجتمع مسکونی/درب زیبا/درب فرفورژه/درب منزل مسکونی/درب مجتمع تجاری/درب ورودی حیاط

 

Related Posts

مدل درب حیاط پارکینگ درب فلزی
عکس درب پارکینگ
درب حیاط
درب پارکینگ

پاسخ دهید